pühapäev, 26. märts 2006

Mons 1

Pühapäev

Kellakeeramise päev. Viimastel päevadel muud ei teegi kui keerame kellasid, kord ette, kord taha.
Kartus, et Maria kõiki ülivarahommikul üles ajab, olid mõnevõrra liialdatud. Kõik ärkasid peaaegu korraga.Randole vist toodi see Cosmopolitan, irw.
Uued Villeroy ja Bochi tassi kasutusel. Tekib plaan minna Luxembourgi sinna tehasesse vaatama. Tasside alla on kirjutatud Made in Germany. Tuleb osata lugeda märke, ilmselt on Saksamaa vahepeal Luxembourgi vallutanud.

Hommikusöök kõige mõnusaga, mida ammu oodanud, eriti Belgia juustuga.
Maria loeb raamatut ja räägib, mis loomad on ja mis hääli nad teevad. Kana teeb näiteks ’kaaks’

krissupai.blogspot.com saab lugeda, mis samal ajal Kakumäel toimub :)))))
Kell on 11, õues +17 kraadi varjus. Taevas sinised plekid, võib tulla päikestki.


Läheme lillelaadale, toimub siin selline suurem kord aastas.

Oleme iga päev eri aastaajas olnud – Tallinnas täielikus talves paksu lume ja 10 külma¬kraadiga, Stockholmis päikeselises kevades ja täna Monsis vägagi suves- +19 ja päike. Homseks lubas äikesevihma, ilmselt siis sügis ka kohal.


Lillealaadal on meie jaoks täiesti müstilised hinnad. Kui vaid saaks siit kuidagi midagi koju tassida... Piirdume siiski monsikate korteri võsastamisega:
Erit tigedaks teevad pukspuude hinnad. Siinsete hindadega võiks lausa heki tegemise peale mõelda, ilus talvelgi roheline.
Maria siin ühe pukspuukaruga:


Sai veel arutult kõnnitud. Raekoja platsil on uus purskkaev avatud:Pühapäev jätkub. Praegu kõik nagu laiskloomad. Õnneks saaremaa seapraaad küpsetab ennast ise ahjus.

Kommentaare ei ole: